0532 425 53 82 Asia Temizlik Asia Temizlik

PERSONEL TEMİNİ


Evlere ve işyerlerine yatılı veya değil temizlik personeli, hasta bakıcı, cocuk bakıcı, hizmetci, boyacı, bahçıvan gibi personel ihtiyaçlarınız yerli ve yabancı olarak temin edilir

Temizlik firmamız tarafından kullanılan ürünler alerjik madde içermemekte ve anti bakteriyel özellikleriyle mikropların yayılmasını önler.

Sigortasız, sözleşmesiz çalışan ve gündelikçi olarak tabir edilen temizlikçiler yerine; sözleşmeli, işinde uzman, güvenilir elemanlarımızı evlerinize yolluyoruz.

Çocuğum hastalandı, yarın geleyim gibi birçok dertle sizi uğraştıran resmi hiçbir güvence vermeyen gündelik temizlikçiler yerine ev temizliği için profesyonel firmaların seçilmesi oldukça önemlidir.

Firmamızla yaptığınız sözleşme sayesinde randevu gününüzde evinize gelecek temizlikçiyi ayarlıyor herhangi bir iptal durumunda yedekler bulunduruyoruz.

Aynı şekilde evinizdeki eşyaları güvenle emanet edebileceğiniz, özel yaşantınızdaki huzuru bozacak hareketlerde bulunmayacak işinin ehli insanlar evinizi pırıl pırıl yapıp size teslim ediyor.

Abonelerimize Özel Kampanya; Her 5. Temizlik Bedava Detaylı Bilgi İçin : 0532 425 53 82

多吃豆类丰胸吃什么。大豆所含的多种微量元素对人体的生长发育、新陈代谢、内分泌活性、神经结构丰胸食物、免疫功能均有着重要的作用,故有“微量元素仓库”之美称丰胸酒酿蛋。女性经常吃些豆类,可大大改善乳房发育状况,使之丰满优美而性感。丰胸方法